Agnieszka Grzesiak

Witam !

Nazywam się Agnieszka Grzesiak i jestem Niezależnym Specjalistą Finansowym.  Ukończyłam Uniwersytet Szczeciński na kierunku Finanse i Bankowość.

W bankowości pracuję od 2000r. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w największej instytucji bankowej jaką jest PKO Bank Polski SA. Szeroko pojęty sektor klienta indywidualnego, finansowania nieruchomości, małych i średnich przedsiębiorstw nie jest mi obcy zarówno pod względem depozytowym, kredytowym jak i inwestycyjnym. Rozmowy z ludźmi, szukanie rozwiązań, analizowanie sytuacji finansowych firm, pomoc w świecie finansów to tematy , z którymi spotykałam się na co dzień. Dzięki temu mogłam być blisko każdego Klienta a to Klient jest najważniejszy.

To właśnie dla tej dewizy, już jako właściciel firmy AG Consulting Finanse i Ubezpieczenia,  nawiązałam współpracę z największymi bankami, instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Moim Klientom oferuję bezpłatną, kompleksową pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań na rynku. Specjalizuję się w zakresie kredytów (kredyty hipoteczne, gotówkowe, samochodowe, konsolidacyjne, refinansowe, inwestycyjne, obrotowe, pożyczki hipoteczne), leasingu i factoringu, inwestycji (emerytura, zabezpieczenie przyszłość dzieci, III filar, niezależność finansowa) i ubezpieczeń (na życie, komunikacyjnych OC, AC i NNW, nieruchomości i ubezpieczeń zdrowotnych).

 

Na dzień dzisiejszy działam na terenie Goleniowa i okolic. Po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu istnieje możliwość spotkania także w innym mieście województwa zachodniopomorskiego.

Kontakt

AG Consulting 
Finanse i Ubezpieczenia

Agnieszka Grzesiak

ul. Nadrzeczna 1b/3
72-100 Goleniów

tel. kom. +48 602 266 439

e-mail: kontakt@agfinanse.com.pl


więcej informacji >>