Ubezpieczenia

Swoim klientom mogę zaoferować ubezpieczenia na życie, majątkowe, zdrowotne, jak również produkty będące połączeniem ubezpieczenia i inwestycji. Nikt nie jest w stanie przewidzieć zdarzeń losowych, takich jak pożar, kradzież czy powódź.

Bezpieczeństwo jakie jest gwarantowane dzięki ubezpieczeniu jest bezcenne.

Jako Niezależny Specjalista Finansowy :

  • Przygotuję i omówię ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb
  • Dopilnuję terminów związanych z polisą 
  • Pomogę wypełnić wymagane dokumenty i wytłumaczę wszelkie niejasności związane z umową

Nie trać czasu.  Już dziś umów się na spotkanie.

W ofercie m.in.:

WARTA HDI

WARTA to firma z wieloletnim doświadczeniem, rzetelna i odpowiedzialna, a zarazem aktywnie nastawiona do potrzeb współczesnego klienta. Solidne fundamenty i troska o klienta to esencja marki WARTA. Potrzebujesz kalkulacji? Wyślij formularz kontaktowy lub oddwiedź moje biuro.

Liberty Ubezpieczenia

Z dniem 30 września 2016 Liberty Ubezpieczenia stało się częścią Grupy AXA, jednej z wiodących firm ubezpieczeniowych na świecie, świadczących usługi dla 103 mln Klientów w 64 krajach.

Warunki umowy ubezpieczenia dotyczace Klientów Liberty Ubezpieczenia pozostają bez zmian. Podobnie jak proces obsługi polis oraz likwidacji szkód.

Link 4

Link4 jest pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, obecnie także poprzez sieć multiagencji. Potrzebna kalkulacja? Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy. 

MTU SA

MTU SA to dynamicznie rozwijający się, nowoczesny ubezpieczyciel, który należy do Grupy Ergo Hestia. MTU oferuje produkty charakteryzujące się niską ceną i wysoką jakością.

Proama

Proama jest marką handlową polskiego oddziału Groupama SA, firmy działającej od ponad 100 lat na europejskim rynku ubezpieczeń. Groupama SA jest obecna w 15 krajach i świadczy swoje usługi ponad 16 mln Klientów.

Wiener

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group ( dawny Gothaer) proponuje szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych skierowanych zarówno do klientów indywidulanych jak i do małych i średnich przedsiębiorstw.

Dla klientów indywidualnych oferuje:

  • ubezpieczenie majątkowe, chroniące przed skutkami zdarzeń losowych -ubezpieczneie domów i mieszkań oraz ubezpieczenie majątku firm,
  • ubezpieczenie komunikacyjne (OC, Assistance, Ubezpieczenie Szyb, OC Graniczne i OC Zielona Karta)
  • ubezpieczenia podróżne -dla podróżujących służbowo i rekreacyjnie, ubezpieczenia dla osób uprawiających sporty,
  • ubezpieczenia wypadkowe - NNW w kraju i za granicą, zapewniajace całodobową ochronę przed skutkami nagłych zdarzeń,
  • ubezpieczenia rolne -obowiazkowe ubezpieczenia (OC rolnika i budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego)

Benefia

Benefia to działający na polskim rynku od 1999 roku ubezpieczyciel należący do austriackiej grupy ubezpieczeniowo-bankowej Vienna Insurance Group. Benefia oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów skierowanych zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do Klientów instytucjonalnych.

Generali

Generali w Polsce istnieje od 1837r. Oferuje zarówno ubezpieczenia na życie, w tym z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi, ubezpieczenia komunikacyjne, podróżne, mieszkaniowe jak i długoterminowe programy inwestycyjne

MetLife

Amplico Life powstało w 1990 roku jako pierwsze na rynku polskim towarzystwo ubezpieczeń na życie z udziałem kapitału zagranicznego. Oferuje szeroki zakres ubezpieczeń: na życie, na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi, wypadkowych i chorobowych.

8 września 2014r. nastąpiła zmiany nazwy Ampliko PTE SA w Krajowym Rejestrze Sądowym na MetLife Powszechne Towarzystwo Emerytalne SA ( w skrócie: MetLife PTE SA). Zmiana nie ma wpływu na warunki umów zawartych z Amplico PTE SA, a wszystkie obowiązujące umowy pozostają w mocy.

ING

ING Życie oraz ING OFE zmieniają nazwy na Nationale Nederlanden. Jako część długofalowej startegii Grupy ING działaność ubezpieczeniowa i iwestycyjna została wydzielona z Grupy ING i przekształciła się w Grupę NN notowaną od 2 lipca 2014 r. na giełdzie papierów wartościowych w Amsterdamie.

AXA Direct

AXA to marka obecna w 64 krajach, zatrudnia 214 000 pracowników, zaufało jej ponad 100 milionów Klientów.

Misją AXA na całym świecie, także w Polsce, jest wzmocnić w Klientach poczucie spokoju i bezpieczeństwa poprzez oferowanie rozwiązań, które m.in. chronią Klientów oraz Ich najbliższych przed finansowymi skutkami wydarzeń zagrażających życiu, zdrowiu, mieniu i dorobkowi.